- Підключення мідних або алюмінієвих провідників та шин у широкому діапазоні перерізів залежно від номіналу (10–50 мм² для 100А; 70–150 мм² для 250А; 120–3×120 мм² для 400А; 150–4×120 мм² для 630А)
Технічні можливості використання
Технічні параметри товару дозволяють його використання у таких ситуаціях:
- Перемикання між двома напрямками з витримуваним струмом КЗ протягом 1 с: 5000А (ВР32-31, 100А), 8000А (ВР32-35, 250А), 11000А (ВР32-37, 400А), 16000А (ВР32-39, 630А) — забезпечує роботу в мережах із відповідним рівнем струмів КЗ
- Робота в категоріях застосування AC-20B, AC-21B, AC-22B, AC-23B при напрузі до 400В та 690В із відповідними номінальними робочими струмами (номінальна напруга ізоляції 690В, імпульсна витримувана напруга 8,0 кВ)
- Підключення мідних або алюмінієвих провідників та шин із перерізом 10–50 мм² (100А), 70–150 мм² (250А), 120–3×120 мм² (400А), 150–4×120 мм² (630А) при температурі навколишнього середовища від -60°С до +45°С